فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی و تجهیزات امنیتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی

وقتی از سرویس‌های آف سی سی تی وی استفاده می‌کنید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می‌کنید. هدف از این توضیحات این است که شما بدانید ما چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم، چرا جمع‌آوری می‌کنیم و با آن‌ها چه می‌کنیم. این اطلاعات مهم هستند امیدواریم وقت داشته باشید و آن‌ها را با دقت بخوانید و بخاطر داشته باشید می‌توانید در حساب من روش‌هایی را برای کنترل مدیریت اطلاعاتتان و محافظت از حریم خصوصی و امنیت خود پیدا کنید.

اطلاعاتی که ما جمع‌آوری می‌کنیم

ما اطلاعات را با این هدف جمع‌آوری می‌کنیم تا سرویس‌های بهتری را در اختیار تمام کاربران خود قرار دهیم - از تشخیص موارد پایه‌ای مانند اینکه شما به چه نوع دوربینمداربسته یا سرویس امنیتی دیگر نیاز دارید گرفته تا موارد پیچیده‌تر مانند اینکه شما کدام‌یک از تبلیغ‌ها را از همه مفید‌تر تشخیص داده، چه افرادی به صورت آنلاین برای شما اهمیت بیشتری دارند یا کدام‌یک از تبلیغات را احتمالاً می‌پسندید.

اطلاعات مکان

        هنگامی که شما آگهی خود را درج میکنید وجود آدرس اطمینان بیشتری به خریدار میدهد تا تمایل خود به خرید از شهر خود یا شهرهای دیگر را بررسی نماید. البته بازدید کننده باید آگاه باشد که این اطلاعات ممکن است دقیق نباشد.

 

شفافیت و داشتن حق انتخاب

افراد مختلف نگرانی‌های متفاوتی در ارتباط با حریم خصوصی خود دارند. هدف ما این است که در ارتباط با اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم بصورت شفاف عمل کنیم تا شما بتوانید درباره نحوه استفاده از آنها انتخاب‌های معناداری داشته باشید.

 

اطلاعاتی که ما به‌اشتراک می‌گذاریم

ما اطلاعات شخصی را با شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد را به‌اشتراک نمی‌گذاریم، مگر اینکه یکی از شرایط زیر ایجاد شود:

  •     با کسب رضایت شما
  •     برای پردازش خارجی
  •     به دلایل حقوقی

   
امنیت اطلاعات

ما سخت در تلاش هستیم تا از خود و کاربران خود در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیر مجاز، قرار دادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیار داریم محافظت کنیم.

ما از اطلاعات شخصی‌تان به طور امن و محرمانه نگه‌داری می‌کنیم و به شما امکان می‌دهیم کنترل آن‌ها را در دست داشته باشید.