فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی و تجهیزات امنیتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سالها از شروع فعالیت ما درزمینه تجهیزات امنیتی بویژه دوربین مداربسته میگذرد. درطی فرآیند پروژه نصب دوربین مداربسته و فروش به همکار یا کاربران مختلف بارها شاهد سوالات وابهاماتی بوده ایم که در ارائه خدمات فروش و اجرای تجهیزات امنیتی و همچنین بویژه در خدمات پس از فروش دوربین مداربسته وجود داشته است.

 

سالها از شروع فعالیت ما درزمینه تجهیزات امنیتی بویژه دوربین مداربسته میگذرد. درطی فرآیند پروژه نصب دوربین مداربسته و فروش به همکار یا کاربران مختلف بارها شاهد سوالات وابهاماتی بوده ایم که در ارائه خدمات فروش و اجرای تجهیزات امنیتی و همچنین بویژه در خدمات پس از فروش دوربین مداربسته وجود داشته است. مدتهاگذشت و بابررسی وتکمیل یک تیم حرفه ای در زمینه فروش وخدمات پس از فروش توانستیم رضایت کاربران زیادی را جلب کنیم اما هنوز موضوعی مهم حل نشده، باقی بود. درواقع هنوز اجرای پروژه ها برای کاربران مساله ساز بود. سلیقه ای کارکردن وقیمتهای نجومی مساله ای بود که کاربران و کارفرمایان زیادی درمورد افرادی که به عنوان نصاب دوربین مداربسته فعالیت میکردند مطرح مینمودند. ضمن اینکه هرنصابی ممکن بود دوربین مداربسته ای را که نام و نشان دقیقی نداشت معرفی کند و کارفرما بیخبر از گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته خود، صرفا از روی ناآگاهی اقدام به پذیرش موضوع کند وبعد از مدت کوتاهی از ناکارآمدی سیستم امنیتی خود ناراضی شود. این موضوع باعث میشد که بسیاری از افراد اعتماد خود به تجهیزات امنیتی را از دست دهند، درحالیکه واضح است تجهیزات امنیتی تضمینی بزرگ برای کاهش خطر دزدی و حوادث گوناگون هستند که بارها وبارها کارفرمایان زیادی از آن نفع برده اند. همه این موضوعات مارا برآن داشت تا با ایجاد بستری مناسب برای کارفرمایان و پیمانکاران تجهیزات امنیتی حلقه ی گمشده ی اعتماد را میان این دو گروه ایجاد کنیم. (کارفرمایان عزیز و پیمیانکاران تجهیزات امنیتی میتوانند برای اطلاعات بیشتر صفحه کارفرمایان و پیمانکاران رامطالعه کنند.) علاوه بر رفع این مشکل بارها دیده ایم که به دلیل تنوع اجناس دربازار و تغییر تکنولوژی همکاران زیادی هستند که موجودی زیادی دراختیار دارند که کارایی مناسبی برای خودشان ندارد وعملاسرمایه ای بی بازگشت دراختیاردارند، برای حل این موضوع تدبیری اتخاذشده است تا همکاران بامعرفی محصولات موجود خود همکاران دیگر وهمینطور کارفرمایان را که نیاز بیشتری به آن محصول دارند آگاه کنند. تا هم همکاران و کارفرمایان محصول مورد نیاز را با قیمت مناسب بدست آورند وهم بازگشت سرمایه موردانتظار صورت پذیرد. برای بازخورد مناسب آگهی هاو تبلیغات همکاران گرامی اطلاعات آگهی در بیش از80گروه دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی درچندنوبت تبلیغ میشود و علاوه برآن بصورت مستقیم به بیش از 3000همکار وشرکت مختلف ارسال خواهد شد که به این تعداد5000000ایمیل فعال ایرانی را نیز افزوده ایم.

 

ضمنا آف سی سی تی تمایل دارد تا آفرهای ویژه ی شما را به صورت نقدی و توافقی خریداری نماید.

 

همکاران گرامی میتوانند از راه های زیر کسب وکار خود را توسعه دهند:

1با خرید عضویت میتوانید از پروژه های موجود در سایت که متعلق به کارفرمایان مختلف میباشد بهره مند شوید.
بر این اساس باتوجه به نوع انتخاب و تعرفه های موجود از تعداد پروژه مرتبط با خود آگاه خواهید شد و باهماهنگی با کارفرما میتوانید وارد مذاکره برای اجرای آن پروژه شوید.

2اشتراک انبار و فروش با کمک تیم فروش آف سی سی تی وی
در این روش با ورود اطلاعات از طریق قسمت تماس با ما میتوانید محصولات خود را با کمک تیم فروش آف سی سی تی وی بفروش برسانید.


مزایای همکاری با آف سی سی تی وی:

همکاری آف سی سی تی وی و فروشگاه ها و شرکتهای تجهیزات امنیتی براساس رابطه ای برد-برد صورت میگیرد.

  • اطلاع از پروژه های کوچک و بزرگ در شهر خود
  • توسعه کارمندان فروش
  • توسعه تبلیغات درشبکه های اجتماعی مختلف
  • ترویج برند و محصول شما به صورت رسمی و حرفه ای