فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی و تجهیزات امنیتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی

1- جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت آف سی سی تی وی، از سه روش می‏‌توانید استفاده کنید:


- استفاده از نوار ابزار جستجو (درصورتیکه مدل یا برند موردنظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)
در قسمت بالای صفحه‌هایی از سایت که دارای محصول هستند یک ابزار جستجو وجود دارد وشما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، بصورت مستقیم به سراغ محصول موردنظر خود بروید. ضمنا میتوانید با انتخاب دسته بندی های موجود درسایت وجستجوی عبارت موردنظر سریعتر به نیازخود برسید.


- استفاده از دسته بندی گروه‌های کالا
زیر ابزار نوار جستجو ودر قسمت منوی سایت دسته بندی محصولات قرار دارد همچنین در صفحه اصلی دارای یک منو کامل خواهید بود. لازم به ذکر است که وبسایت آف سی سی تی وی کاملا واکنش گرا بوده و در صفحات با ابعاد کوچک باید باکشیدن صفحه ازسمت چپ به سمت راست منو را مشاهده کنید. شما میتوانید با قرار دادن نشان‏گر ماوس برروی هریک از آنها ، دسته بندی محصولات مرتبط آن گروه کالا را کشاهده کنید. سپس با  کلیک کردن برروی دسته بندی‏‏‌های محصولات ، شما به صفحه‌ی مر منتقل می‌شوید که می‌‏‏توانید بر اساس سازنده، نوع یا رنگ جستجوی خود را محدود کنید. در مراحل بعدی، می‌‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و با انتخاب ویژگی‌‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنید.

 

2- تماس با شماره آگهی دهنده

پس از انتخاب کالایی که تصمیم نهایی برای خرید آن دارید، با کلیک کردن بر روی گزینه مشاهده اطلاعات آگهی دهنده، وارد صفحه وی می‌‏شوید. از این طریق شما به اطلاعات آگهی دهنده و آدرس آن دسترسی خواهید داشت. و ازطریق راه های ارتباطی موجود میتوانید اطلاعات لازم را از آگهی دهنده کسب کنید.


3- نهایی کردن خرید

پس از انتخاب کالاهای موردنظر و تماس با خریدار میتوانید از طریق راههای ارتباطی موجود با وی شیوه پرداخت را تعیین کنید. توجه داشته باشید که وبسایت آف سی سی تی وی مسئولیتی در قبال پرداخت و دریافت نخواهد داشت.
اگر بدون وارد شدن در سایت کالاهای موردنظرتان را انتخاب کرده باشید، باید در مرحله "ورود به آف سیسی تی وی" با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد سایت ‏‌شوید. اگر قبلاً حساب کاربری در آف سیسی تی وی نداشته‌اید می‌‏‏توانید به راحتی درچند ثانیه و با وارد کردن ایمیل و مشخصات خود، ابتدا عضو سایت شده و سپس سبد خرید خود را پیگیری کنید. سپس با طی مراحل بعدی، سفارش شما ثبت و آماده پردازش خواهد شد. درصورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به بخش پرسش‌های متداول مراجعه نمایید.

شماره حساب آف سیسی تی وی :

شماره کارت: 6104337650014077

شماره حساب: 21255379/81

 

بانک ملت - به نام آقای هادی قربانزاد